Dzisiaj jest: 27.1.2020, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

Materiały budowlane

Tematy związane z materiałami wykorzystywanymi w budownictwie: beton, metal, wyroby hutnicze, drewno, tworzywo sztuczne itd.
Dodaj odpowiedź

Materiały budowlane - sklepy budowlane? internet?

rozpoczęty rok temu przez AleXXX
2019-01-17 12:12 49%
WITAM!

Może ktoś mi podpowie co lepiej zrobić:

Mam do postawienia średniej wielkości magazyn. Chcę to zrobić po kosztach we własnym zakresie i tu rodzi się pytanie.....

Lepszy zakup materiałów w hurtowni budowlanej?
Lepszy zakup przez internet?

Powiem wam, że cena dużo niższa.. A jaak to jest z jakością?

POZDRAWIAM!
odpowiedziano rok temu przez RobertBUD
2019-01-17 15:36 53%
Raz się przejechałem na zakupie przez internet. Podstawowa wada to brak możliwości sprawdzenia towaru. Opis opisowi nierówny i ktoś może pisać bajki o jakości materiałów.

Jak dla mnie zamiast marketów weź pod uwagę właśnie hurtownie budowlane. Obejrzysz tam towar na miejscu, poradzisz się i cena powinna być zadowalająca. Wygodniej jest bez wychodzenia z domu to jasne, ale zadaj sobie pytanie:
Czy warto pojechać, przeznaczyć te 2 - 3 godziny na wycieczkę po okolicznych sklepach,  a może lepiej kupić kota w worku przez internet? Ponadto sposób składowania w "internetowych magazynach" woła o pomstę do nieba. Można się naciąć na piękny opis i fatalny stan materiałów :/
odpowiedziano rok temu przez GrzegorzOS
2019-01-21 15:13 48%
Mam inne zdanie od kolegi Roberta. Otóż nie wiem kiedy kupowałeś materiały, trochę się teraz pozmieniało w branży. Oczywiście zgadzam się, że towar oglądany = najlepszy. Wtedy wiesz co kupujesz. Rynek poszedł do przodu i teraz większość hurtownii budowlanych handlujących w internecie to pewne źródło. Przecież takie historie o uszkodzonych materiałach mogą zdarzyć się wszędzie.

Podpytaj wujka google, poczytaj opinie na temat kilku hurtowni internetowych. Dużo osób kupuje w ten sposób, kilkukrotnie korzystałem z tej opcji i jestem zadowolony. Raz miałem wtopę w lokalnym markecie budowlanym, ile osób tyle opinii :] zależy więc jak trafisz...
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.