Dzisiaj jest: 7.7.2022, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Innowacje i udogodnienia dla przedsiębiorców

Tematy związane z nowoczesnym podejściem do budownictwa i zarządzania firmą: nowoczesne oprogramowanie dla firm, systemy monitorujące pracę fabryk, linii produkcyjnych, ułatwienia podatkowe dla przedsiębiorców, innowacyjne maszyny lub urządzenia.
Dodaj odpowiedź

Program do prowadzenia księgowości w firmie

rozpoczęty 3 lata temu przez RobertBUD
2019-02-11 13:06 53%
Tym razem nie doradzam, ale sam potrzebuję Waszych porad. Szukam sprawdzonego i pewnego systemu do zarządzania księgowością w firmie. Znalazłem do tej pory następujące programy: Symfonia, Druczek, Rachmistrz GT. Wiem, że są tez inne, ale znajomi mówią, że te są "sprawdzone". Są jakieś istotne różnice licencyjne, cenowe, użytkowe?
odpowiedziano 3 lata temu przez FilipHale
2019-02-25 15:45 53%
W przypadku małej działalności Symfonia na początek będzie bardzo dobrym programem. Szczególnie korzystne są tu ceny za licencję i kilka podstawowych modułów niezbednych w szeroko pojętym handlu: rachunki fiskalne, rozliczenie płac itd. Chociaż patrząc na jego możliwości to i w większej firmie się sprawdzi bo jest rozbudowany i u mnie się sprawdza.
odpowiedziano 2 lata temu przez flagrantsoldier
2020-02-14 10:44 49%
Jednym z najlepszych programów księgowych na rynku jest zdecydowanie enova365. Najlepsze w nim jest to, że jest modularny, więc możesz wybrać moduły które są ci potrzebne w twojej działalności i dzięki temu nie płacisz za coś czego nie używasz. Możecie sprawdzić ofertę tej firmy: https://www.drit.pl/ksiegowosc
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.