Dzisiaj jest: 9.12.2019, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Innowacje i udogodnienia dla przedsiębiorców

Tematy związane z nowoczesnym podejściem do budownictwa i zarządzania firmą: nowoczesne oprogramowanie dla firm, systemy monitorujące pracę fabryk, linii produkcyjnych, ułatwienia podatkowe dla przedsiębiorców, innowacyjne maszyny lub urządzenia.
Dodaj odpowiedź

Program do prowadzenia księgowości w firmie

rozpoczęty rok temu przez RobertBUD
2019-02-11 13:06 48%
Tym razem nie doradzam, ale sam potrzebuję Waszych porad. Szukam sprawdzonego i pewnego systemu do zarządzania księgowością w firmie. Znalazłem do tej pory następujące programy: Symfonia, Druczek, Rachmistrz GT. Wiem, że są tez inne, ale znajomi mówią, że te są "sprawdzone". Są jakieś istotne różnice licencyjne, cenowe, użytkowe?
odpowiedziano rok temu przez FilipHale
2019-02-25 15:45 49%
W przypadku małej działalności Symfonia na początek będzie bardzo dobrym programem. Szczególnie korzystne są tu ceny za licencję i kilka podstawowych modułów niezbednych w szeroko pojętym handlu: rachunki fiskalne, rozliczenie płac itd. Chociaż patrząc na jego możliwości to i w większej firmie się sprawdzi bo jest rozbudowany i u mnie się sprawdza.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.